4. Karel Loeff

·     Directeur Erfgoedvereniging Bond Heemschut www.heemschut.nl

·     Geboren 17 juli 1969

·     Woon in het huis dat mijn opa heeft gebouwd

·     Ongehuwd, maar al 7 jaar gelukkig met Piet Molenaar

·     Hobby’s kunst, antiek, kermis (organiseert kermis Laren), stedentrips  

·     Mooiste plek? Mijn eigen huis, weiland voor en weiland achter. Waar vind je dat?

·     Stemt  de laatste jaren landelijk D66

 

“We zullen de zelfstandigheid tot het uiterste bevechten. Als we onze zelfstandigheid verliezen dan denk ik dat we onderdeel van een gemeente worden waar over ons wordt beslist in plaats van door ons wordt beslist. Dat anderen iets zeggen over dat hele mooie plekje. Dat projectontwikkleaars meer kans krijgen in ons dorp.  Larens Behoud vindt dat we moeten kunnen bouwen voor iedereen. Niet alleen voor miljonairs. In ons dorp is eigenlijk alles wat een grote stad ook heeft en tegelijkertijd zitten we in die unieke groene omgeving met hele mooie straten met baksteenklinkertjes, met hele mooie huizen. Het is zo’n monumentaal dorp met schitterende architectuur. Ik ga mij er persoonlijk voor inzetten dat we een goed woningbouw- en monumentenbeleid zullen voeren. Dat onze monumenten goed beschermd zijn. Laren blijft groen en monumentaal, daar mag men mij op afrekenen. Ik ben natuurlijk enorm trots op als oud-voorzitter op onze Historische Kring, op het Singermuseum en een Museum Hofland. Wat ik mis? Wat ik mis, is echt hoogwaardig groenonderhoud. Dat hadden we wel, maar sommige plekken beginnen toch aardig sleets te worden. Ik denk dat we wel weer wat fleuriger bermen en perken mogen hebben. Laren? Een  bonte mengeling van mensen, velen met een bijzondere passie en met bijzondere betrokkenheid bij het dorp. Een dorpse gemeenschap met unieke kwaliteiten. En alles dichtbij.”

 

Top 10 standpunten VerkiezingsprogrammaGa terug

Publicatie datum: 19-2-2018

[Laren in beeld]

[Column]

Waardevol

15 aug.-  Laren, begin augustus, lijkt sereen stil. Veel inwoners liggen elders in de zee, dan wel verzetten hun gedachten door andere culturen op te snuiven. De stilte doet me terugblikken op mijn eerste honderd dagen als wethouder. En alleindrukken  Lees verder

[Kijk op Laren]

Een mooie start

8 juli.- Dit is niet mijn eerste column in het Larens Journaal, maar wel als nieuwbakken wethouder. “Ik ben blij, trots en nederig”, zei Femke Halsema, de nieuwe burgemeester van Amster  Lees verder

[Het weer in Laren]

22°Cdo
18,5°Cvr
16,5°Cza
15°Czo

[Opinie]

Vechten voor zelfstandigheid. Juist nu !!

25 juli.- Het wordt er allemaal niet duidelijker op. De minister vertraagt de besluitvorming over fusie. De een legt het uit dat dit vooral betekent dat de koers wordt verlegd naar het faciliteren van&  Lees verder

[Nieuws uitzendingen]

  • Bekijk video beelden van de NOS op nos.nl
  • Bekijk video beelden op RTV NH
  • Bekijk video beelden op de website van Radio 6 FM TV

[Schetsen van Laren]

Bol an (28)

15 aug.-  De rijkdom van Laren schittert  niet zoals veel ‘buitenlanders’ – niet ingezetenen van Laren-  denken aan de volgens hen schijnbaar patserige buitenkant. Wie er woont, weet wel beter. De werkelijke rijkdom van Laren zit aan de binnenkant. Zoveel bijzo  Lees verder

[Volg Larens Behoud op]