6. Wim van der Zwaan

  • Gepensioneerd, oud-wethouder
  • Geboren 29 juni 1936
  • Woont sinds 1967 in Laren, heeft zijn huis zelf gebouwd
  • Gehuwd, geen inwonende kinderen
  • Hobby’s  Tuinieren, tennissen en lezen
  • Mooiste plekje Coeswaerde in een prachtig dorp met stadse allure
  • Stemt landelijk VVD 

 

“We hebben een heel hoog voorzieningenniveau in Laren. Het is een dorp met stadse allures. Als je je zelfstandigheid verliest ,heb je daar straks niets meer over te vertellen. Het interesseert de provincie niet eens wat wij vinden. Schandalig en zo ondemocratisch. Neem de laatste brief van de gemeentes Blaricum, Huizen en Laren, ze hebben er niet eens naar gekeken en het papier zo van tafel geveegd. Zo ga je niet met elkaar om. We moeten ons niet van de wijs laten brengen door die provincie. Als Larens Behoud weten we heel goed waar we voor staan, dat is de zelfstandigheid van ons dorp en daar gaan we voor. Het wordt tijd dat de provinciale politiek zijn burgers op dit dossier eens gaat snappen en niet andersom. Pas dan krijg je dat politiek dichter bij de mensen komt te staan. De afgelopen raadsperiode ben ik namens de gemeenteraad  de ‘ambassadeur’ geweest voor ons dorp waar het  regionale vraagstukken betreft. Daarin heb ik ervaren dat er al stevig samengewerkt wordt in de regio, hoe verschillend de belangen ook zijn. Neem bijvoorbeeld de aankoop van Crailo, daar zijn de belangen heel verschillend, maar we zijn wel tot een gezamenlijke aankoop overgegaan. Daarom is het belangrijk dat we zelfstandig blijven en Larense standpunten en ideeën kunnen inbrengen.. Als oud-wethouder Sociale zaken en Cultuur  vind ik het ook belangrijk dat er stevige aandacht is voor onze vrijwilligers. Ze hebben zo’n geweldige inzet. Zij zijn echt een belangrijk steunpunt in onze gemeenschap. Ze dragen bij wijze van spreken het dorp. Daar moeten we trots op zijn. Laren is zo’n mooi dorp.”

 

Top 10 standpunten VerkiezingsprogrammaGa terug

Publicatie datum: 19-2-2018

[Laren in beeld]

[Column]

De Geuzen van D66

10 mrt.- Dezer dagen kregen meerdere Larense leden van D66 van landelijke partijvoorzitter Letty Demmers een brief. Met de mededeling: omdat u lid bent van Larens Behoud royeren wij u uit D66! Daar sta je dan met  Lees verder

[Kijk op Laren]

Nu of nooit..Stem Larens Behoud Lijst 1

10 mrt.-Vier jaar geleden schreef ik als lijstduwer van Larens Behoud in het campagneboekje. ‘Het is voor mij een vreemd en onbestemd gevoel dat mijn directe betrokkenheid bij de Larense politiek voorbij is. Ik heb het niet echt gewild, maar een chronische ziekte maakte het ondoenlijk.’ Nu vier ja  Lees verder

[Het weer in Laren]

-3,5°Cma
-3°Cdi
-1°Cwo
0,5°Cdo

[Opinie]

Te Laren op de Brink

11 mrt.- Gelukkig dat besloten is om het centrum een facelift te geven want een opfrisbeurt is wel een beetje nodig. De Brink wordt nu vooral gedomineerd door een donker bos. Een somber bos met een flink aantal dod  Lees verder

[Nieuws uitzendingen]

  • Bekijk video beelden van de NOS op nos.nl
  • Bekijk video beelden op RTV NH
  • Bekijk video beelden op de website van Radio 6 FM TV

[Schetsen van Laren]

Bol an (6)

15 mrt.- Van meesterschilder Mauve is bekend hoe hij onder de indruk raakte van Laren nadat het eerder was ontdekt door collega-Haagse Schoolschilders Jozef Israëls en Albert Neuhuys. Aan zijn vrouw Ariëtte schreef Anton in 1882 na een eerste bezoek aan ons dorp  “  Lees verder

[Volg Larens Behoud op]