Veiling tbv Muziektent
op 5 mei

De vrijwilligers,die zich inspannen voor het behoud van de muziektent, organiseren op zondag 5 mei een veiling. Er worden veilingitems gezocht. Daarbij wordt gedacht aan schilderijen, kunst en curiosa.

De opbrengst wordt besteed aan een nieuw dekzeil. "De oude is al honderd jaar oud, versleten en niet meer waterdicht", vertelt Jan Vos.
De veiling vindt op 5 mei tussen 15.00 en 18.00 uur plaats. Tussen 12.00 en 14.00 uur zijn de items te bewonderen.
Wie iets voor de veiling wil inbrengen, kan dat doen op 13 en 20 april tussen 14.00 en 16.00 uur (in de oude fietsenstalling van de basiliek). Meer informatie via 06-25388853 en 06-12455368.

Ga terug of bekijk naar jaaroverzicht van 2019,2020

[Laren in beeld]

[Column]

Verlos ons van die wezenloze verkiezingsdebatten

16 mei.- Premier Rutte had zich op een verkiezingsbijeenkomst in ongemeen scherpe bewoordingen uitgelaten, zo zei de NOS-presentatrice in een vooraankondiging voor Het Journaal. Vol verwachting doorstond ik de terreur van de reclame om daarna kennis te nemen van de brainwave  Lees verder

[Kijk op Laren]

Oh, dat wist u/je al?

17 mei.- OH! DAT WIST U / JE AL ?De molen in Laren is prachtig gerestaureerdEn is al van het jaar  Lees verder

[Het weer in Laren]

14°Cwo
10,5°Cdo
10,5°Cvr
9°Cza

[Opinie]

Opinie: Keuzevrijheid van gemeenteraad Laren over toekomst Rabopand begrenzen gaat niet aan

13 mei.- Intrigerend is voor de neutrale toeschouwer de krachtmeting in Laren over het voormalige Rabobankpand aan de Burgemeester van Nispen tot Sevenaerstraat. De vraag die zich opdringt: welke rol speelt wethouder Ton Stam? De door de huidige eigenaar v  Lees verder

[Nieuws uitzendingen]

  • Bekijk video beelden van de NOS op nos.nl
  • Bekijk video beelden op RTV NH
  • Bekijk video beelden op de website van Radio 6 FM TV

[Schetsen van Laren]

Bol an 67

18 mei.-  Nog even en de 14eAtelierroute Laren opent de deuren van maar liefst 64 kunstenaars.  Als bezoeker kunt zich op 25 en 26 mei tussen 11.00 uur en 17.00 uur onderdompelen in  datgene wat 64 kunstenaars het afgelopen jaar niet  Lees verder

[Volg Larens Behoud op]